Спортивный клуб
гребля на лодках «Дракон»
Італійський тріумф. ЧЄ з веслування на човнах Дракон. м. Ауронцо ді Кадоре.
Последние публикации
1. Бег повышает возможности сердца и сосудов, происходит тренировка непосредственно самой сердечной мышцы. Это значит, что сердце становится крепче, сильнее. А это неизбежно сказывается на его производительности.
Наш спонсор
магазин бытовой техники
«АТЛАНТ»
Новости / З Новим Роком!!!

З Новим Роком!!!
Дорогі друзі!

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.
Нехай збудеться все задумане, а 2017 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.
Бажаю всім вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Успіхів вам, щастя і благополуччя!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

з Повагою Президент спортивного клубу з веслування на човнах Дракон "Драгонком" М.А. БудзинськийНадійність, стабільність та злагодженість – запорука успіху нашої команди! Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим роком! Нехай наступаючий рік буде насичений новими перемогами, творчими ідеями, добрими новинами і фінансовими успіхами! А перші рядки всіх інформаційних програм займуть не новини шоу бізнесу, а звістки про наші сенсаційних успіхи! Удачі і з святом!

Головний тренер спортивного клубу з веслування на човнах Дракон "Драгонком"  С.М. Ханчевський